Hakkımızda


Hakkımızda

2011 yılı başında kuruluşumuza DCC adını verdik. İnşaat, tam donanımlı bina, otel projeleri, tam donanımlı altyapı ve taahüt projeleri veya iç mekan tasarımı gibi projelerde DCC Construction olarak dinamik ve profesyonel ekibimizle sizlere kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Projenin her alanında yanınızdayız...

Her türlü inşaat ve tasarım işleri için fizibilite çalışmaları, yapısal ve mimari tasarımlar, detay mühendislik, proje yönetimi, tedarik ve maliyet tasarrufu, tedarik zinciri kurulumu, devreye alma da dahil, tüm taahüt hizmetlerini tamamlıyoruz.

Politikamız, ek hizmetlerle birlikte güçlü bir yapı uzmanlığı kombinasyonu oluşturmak, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize ek değer sağlamaktır.

Bu yüzden;
-Müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürekli ve tam olarak yanıt verebilmek için, işimizi geliştiriyoruz.
-Alt yüklenicilerimizi teşvik ederek daha iyi hizmet kalitesi sunuyoruz.
-Kaynaklarımızı en verimli ve etkin  şekilde kullanıyoruz.
-Şirketimizin performansını en üst düzeye çıkarıyoruz.

  • DCC ConstructionVizyonumuz

    DCC olarak vizyonumuz: "Aktif olarak çalıştığımız Asya, Ortadoğu, Avrupa ve Afrika’da mümkün olduğunca fazla bölgeye ulaştırmaktır. Bu sayede daha fazla insanın yaşam için gerekli olan projelere erişmesini sağlamayı istiyoruz. Önceliğimiz, halihazırda çalıştığımız Türki cumhuriyetler, Orta Doğu, Afrika ve Avrasya’daki çalışmalarımızı ve görünürlüğümüzü artırmaktır. Amacımız: Yeni pazarlar keşfetmek ve çalışmalarımızı daha fazla insan grubuna ulaşmak.
  • DCC ConstructionMisyonumuz

    DCC CONSTRUCTION mimarlık ve inşaat alanlarındaki tecrübesini, değerli müşterilerinin zevkleri ile birleştirerek yaşayan mekanlar oluşturmayı kendisine misyon edinmiştir.
hizli-ve-esnek-yapilanma-banner

Hızlı ve esnek bir yapılanma

Talepler yakından takip edilerek projeler hızla sonlandırılmaktadır. Bu sayede müşteri memnuniyetinde aranan yüksek düzey sağlanmaktadır.
cinsiyet-esitligi-banner

Cinsiyet eşitliği ve eşit ücret anlayışı

Çalışanların arasında kadınlar %50 üzerinde bir oranla yer almaktadırlar.
bakim-onarim-ve-yedek-parca-temini-banner

Bakım, onarım ve yedek parça temini

Satış sonrası hizmetler kapsamında bakım, onarım ve yedek parça temininde de müşteri memnuniyetinde aranan yüksek düzeyin sağlanması hedefi ile çalışmaktayız.
arge-banner

ARGE girişimlerine destek

İnşaat projelerinin tasarlamanın yanı sıra, her  alanındaki araştırma, geliştirme, toplumsal fayda ve sosyoekonomik kalkınma girişimlerine destek veriyoruz.